Skip to Content

Hava ambulansı hizmeti, zamanla yarışılan durumlarda hastanın kontrollü ve en sağlıklı şekilde tedavinin yapılacağı en uygun ve en yakın sağlık kurumuna sevk edilmesi esnasında son derece önemli bir sağlık hizmetidir. Bunun farkında olan Plures Air, uzman uçuş personeli ve deneyimli medikal ekibiyle 7/24 hava ambulansı hizmeti sunmaktadır.

Neden Hava Ambulansı Hizmeti?

Hava ambulansları hastalara sarsıntısız ve gerilimsiz bir ulaşım sunmaktadır. H

Hava ambulansı 7/24 sunulan bir hizmet olmasının yanı sıra acil durumlarda gerekli izinlerin alınması da dahil olmak üzere çok kısa bir zamanda uçuşa hazır hale gelmektedir. Türkiye'de ya da dünyanın herhangi bir yerinden ülkeler hatta kıtalararası transferler kısa bir zaman içerisinde gerçekleştirilebilir.

7-24-ambulans-uçak-hizmeti

Hangi Durumlarda Ambulans Uçak Hizmetinden Faydalanabilirim?

Hava ambulans hizmeti acil ya da planlı hasta transfer işlemlerinden nakledilecek organın taşınması gibi pek çok sağlık transferinde kullanılmaktadır. Plures Air; acil hasta transfer işlemleri, nakledilecek organın taşınması, afet bölgelerine tıbbi ekipman ve sağlık ekiplerinin transferleri işlemlerinde 7/24 hava ambulans hizmeti verir.

Hasta yakınlarına en iyi hizmeti verebilmek için 7/24 çalışma prensibiyle görev yapan, insan hayatına yönelik hizmetlerin aciliyeti ve önemini bilen bir görev anlayışına sahibiz. Ambulans Uçak ihtiyaçlarınız için bizi 7 gün 24 saat arayabilir ve Ambulans Uçak Kiralama hizmetlerimiz hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.