Skip to Content

Plures AIr

Hizmetlerimiz
7/24 Ambulans Uçak Kiralama

Plures Ambulans
Plures Airport

Plures Air

7/24 Plures Air, sunduğu benzersiz hizmetlerle müşterilerinin seyahatlerini benzersiz kılmayı ilke edinmiştir. Uluslararası alanda faaliyet gösteren Plures Air, müşterilerine zaman kaybı yaşatmaz, gerekli tüm önlemlerini alarak uçuşların emniyetli bir şekilde başlayıp sonlanmasına önem verir.
Plures Air, 7 gün 24 saat ulaşılabilir ve ihtiyaçlara vakit kaybettirmeden çözüm buluyor olması sebebiyle de tercih edilmektedir.

15 Years of experIence

Hizmetlerimiz

Plures? Tecrübemizin Sağladığı Pahabiçilmez Avantajlardan İstifade Ediniz.
Plures Air, Havacılık Alanında ki İhtiyaçlarınıza Daha Kolay, Daha Huzurlu ve Daha Tatminkar Hizmeti Mümkün Kılan Bir Şirkettir.

Havacılık
Plures Air, tüm hava yolu ihtiyaçlarınız için kapsamlı çözümler üreten deneyimli ekibiyle havacılık sektörünün her alanında kaliteli hizmetler sunarak en iyi uçuş deneyimini kazanmanızı amaçlıyor.
Hava Yolu Temsilciliği, Hava Yolu GSA, Hava Kargo, Hava Ambulansı, Hava Taksi, Turizm ve Sağlık Hizmetleri, Plures Air’ın sunmakta olduğu eşsiz havacılık hizmetlerinden yalnızca birkaçıdır.
Sağlık Turizmi
Plures Healthcare, hastalarına modern tıbbi cihazlarla hizmet veren JCI sertifikalı sağlık kurumlarında bekleme süresi olmaksızın uygun fiyatlarla çok çeşitli sağlık hizmeti sunmaktadır.
Turizm
TÜRSAB ve IATA belgesine sahip yetkili acente olarak, bireysel ve kurumsal müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyoruz. Uçak bileti satışı, hotel rezervasyonları, havalimanı transferleri ve vize başvuru işlemleri gibi tüm detayları hassasiyetle yönetiyoruz. Tasarruf sağlayan seyahat yönetimi çözümlerimiz ile tüm kurumsal seyahat ihtiyaçlarınız için Plures Air!
Hava Kargo
Plures Air olarak sahip olduğumuz IATA belgesi ile “Transit, Bozulabilir Kargo, Savunma Sanayi, Canlı Hayvan Taşımacılığı, Tehlikeli Maddeler ve İlaç/Medikal Taşımacılığı” vb. uzmanlık gerektiren nakliye ihtiyaçlarında, tecrübeli ve dinamik bir ekip ile hizmet sunmaktayız.


7/24 Ulaşılabilir Müşteri İlişkileri Anlayışındaki Plures Air, Zamanın Değerini Bilenlerin Zamanlarını Değerli Kılan Sonuçlar Üretir.


Acil Hizmetler

7/24? Acil durumlarda tek bir saniyenin bile ne kadar önemli olduğunun bilincinde olanların tercihi olan Plures Air acil (hava) tahliye hizmetleri hakkında bilgi almak ve bu hizmetlerden vakit kaybetmeden yararlanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.