Skip to Content

Saniyelerin kıymetini bilen firmamız, acil ambulans uçak kiralama hizmeti ihtiyaçlarınızda özel çözümler sunabilmektedir.

Plures, acil durumlar için sağladığı ambulans uçak kiralama hizmetiyle, sağlık hizmetlerinin en kritik faktörü olan hızı, hayatın ve hastanın lehinde kullanarak her türlü operasyonu güvenilir şekilde gerçekleştirir.

Ambulans Uçak Nedir?

Bir hava tahliye uçağı uzun mesafeleri kat edemeyecek kadar kötü durumda olan hastaların taşınması için kullanılan güvenli ve rahat bir araçtır. Ambulans uçaklar, kapsamlı tedavi gören ya da acil hastalar için özel ekipmanlarla donatılmış, uzun mesafelerde bu hastaların taşınması için hızlı ve güvenli araçlardır. Ticari amaçla yapılan uçuşların zorluklarına katlanamayacak kadar hasta ya da zayıf olan hastalar için tasarlanan tıbbi tahliye araçları, bir tıbbi uçuş ekibi ile donatılmış, solunum maskeleri, ilaçlar, EKG ve izleme birimi, CPR ekipmanları, sedye gibi gerekli ve acil durumlarda gerekebilecek donanımlara sahiptir.

Hava Ambulansı Kiralama Tipleri Nelerdir?

Hava ambulansları helikopter ve sabit kanatlı uçaklar olmak üzere 2 ye ayrılır. Kısa mesafeli, travma ile ilişkili acil uçuşlar için zamanın önemli olduğu durumlarda helikopterler kullanılır. Helikopterler genellikle şehir içi ulaşımında, devlet kurumları tarafından acil durum sistemleri tarafından yönetilir. Sabit kanatlılar ise genellikle en acil durumlar için şehirlerarası ve yurt dışı ulaşımda kullanılmaktadır.

Acil Ambulans Uçak Kiralama Hizmetlerinde Tecrübe

Dünya standartlarında sunulan hava tahliye hizmetiyle şirketimiz, kısa ve uzun mesafelerde 7 gün 24 saat hizmet verir. Acil ambulans uçak kiralama hizmetlerinde, görevli uzman hekim, hemşire ve paramediklerle hastanın sağlık kurumuna ulaşana dek gereken tüm ihtiyaçları karşılayabilecek ve müdahaleleri yapabilecek teknolojik donanıma sahiptir ve bu sayede sağlık hizmetinin en kritik bir diğer faktörü olan güvene dayalı hizmet verilir.
Hasta durumuna göre belirlenen nitelikte sağlık personelleri ile uçuşları organize etmekteyiz. Tüm personeller alanlarında uzman, gerekli eğitim ve geliştirme kurslarını tamamlamış ve her biri Sağlık Bakanlığından onaylı Hava Ambulansında çalışma izin belgesini almış personellerdir.

Organ nakli transferinde de sıklıkla kullanılan jet ambulans uçak kiralama hizmetiyle Plures, organların ihtiyaç sahiplerine en kısa zamanda ulaşabilmesi ve transferde geçen sürenin minimuma inmesi için çalışır.

Fiyat ve bilgi isteklerinizi mobil destek hatlarımız aracılığı ile şirketimize ulaştırabilirsiniz. Acil ambulans uçak kiralama taleplerinizde mobil destek hattımız hizmet vermektedir.