Skip to Content

7 Gün 24 Saat

Ambulans Uçak Kiralama

Add Image Description

Spectrum Aeromed

Bu özel tasarlanmış 2200 Sedye, son derece esnek bir yapıya sahiptir ve özellikle dar alanlarda operasyon yapan uçaklar için idealdir. Tek veya çoklu hasta taşıma gereksinimlerine kolayca uygun hale getirilebilir.
Add Image Description

Dräger Oxylog® 3000

Dräger Oxylog® 3000, AutoFlow® gibi özelliklerle donatılmış bir taşınabilir ventilasyon cihazıdır. Aynı zamanda entegre kapnografi ve noninvaziv ventilasyon özelliklerini içerir. Bu cihaz, yüksek düzeyde ventilasyon performansı sunar.
Add Image Description

Fanem IT-158

IT-158 taşıma kuvözü, yenidoğanların taşınma ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak tasarlanmış bir sistemdir. Bu kuvöz, ambulanslar ve uçaklar gibi farklı taşıma araçlarında güvenli ve verimli bir şekilde kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır.
Add Image Description

Medsan

Medsan Hasta Monitörü, sağlık profesyonellerine kapsamlı hasta izleme ve değerlendirme imkanı sunan son derece işlevsel bir tıbbi cihazdır. Bu monitör, 12,1 inçlik renkli TFT ekranıyla birçok kanalın verilerini görsel olarak sunarak sağlık personeline geniş bir bakış açısı sunar.
Add Image Description

Infusomat Space

Infusomat® Space, tıbbi infüzyon ihtiyaçları için özel olarak tasarlanmış bir hacimsel infüzyon pompası sistemidir. Hafif ve kullanıcı dostu bir tasarıma sahip olan bu pompası, farklı klinik alanlarda kullanılabilen bireysel pompalar, küçük terapi üniteleri veya karmaşık infüzyon sistemleri oluşturmak için özelleştirilebilir.
Add Image Description

BeneHeart D3/D6

Kalp krizi geçiren hastalar için zaman kritik öneme sahiptir, çünkü hızlı defibrilasyon hayatta kalma şansını artırabilir. Mindray'in BeneHeart D3/D6 defibrilatörü, defibrilasyonun başarısını artırmak için tasarlanmış bir sistemdir. BeneHeart D6, kalp krizi geçiren hastalara daha yüksek bir başarı şansı sunar, yalnızca 7.5 saniyede tam bir defibrilasyon operasyonunu tamamlayabilir.