Skip to Content

Firmamız İzmir ambulans uçak kiralama hizmeti ile Türkiye ve dünya genelinde hizmet verebilmektedir. İzmir'den Türkiye geneline ya da yurtdışına 7/24 ambulans uçak kiralama hizmeti verebiliyoruz.

Son yıllarda yoğun olarak kullanılan ambulans uçaklar, sağlık alanında da rağbet görüyor. İzmir Ambulans uçak kiralama hizmeti ile hasta, organ taşımacılığı ve yaralılar için büyük avantajlar sunan şirketimiz, hızlı ve güvenilir bir firma olarak tercih ediliyor.

izmir-hava-ambulansı-uçak-kiralama

İzmir Ambulans Uçak Kiralama hizmetimizden faydalanarak 7/24 hasta transferi gerçekleşitirebilirsiniz. İzmir merkezli ambulans uçak kiralama hizmetlerinde 7/24 çalışmaktayız.

İzmir Ambulans Uçak Kiralama Hizmetleri

İzmir birçok alanda olduğu gibi sağlığın da merkezi konumundadır. Ulusal ve uluslararası alanlarda ambulans uçak kiralama hizmeti veren Plures'in İzmir ambulans uçak kiralama hizmetiyle, dilediğiniz şehirden İzmir'e ya da İzmir'den başka bir şehre veya ülkeye acil ve güvenli nakiller gerçekleştirebilirsiniz.

Avrupa standartlarında hizmet kalitesine sahip olan Plures Air, 15 yılı aşkın tecrübesiyle, İzmir bağlantılı ambulans uçak kiralama hizmeti ile ihtiyaçlarınızı kısa sürede karşılayarak hastalarınızın naklini beklentilerin üzerinde bir hizmetle uluslararası standartlarda karşılamaktadır.

izmir-ambulans-uçak-kiralama

İzmir Ambulans Uçak Kiralama

Hasta nakil işlemleri, mevcut hastanenin hastanın ihtiyacına cevap veremediği durumlarda veya kişisel tercihlerden ötürü gerçekleştirilmektedir. Şirketimizin sunmuş olduğu İzmir ambulans uçak kiralama hizmetleri ise kara yolu ile hastanın bulunduğu bölgeye ulaşmak mümkün değilse, acil bir durum söz konusuysa ve hastanın konfor içerisinde yolculuk etmesi en önemli unsursa tercih edilmektedir. Organ nakillerinde ya da doktorları acil durumun söz konusu olduğu noktaya ulaştırılmasında da ilk tercih edilen ulaştırma aracı, hızı dolayısıyla ambulans uçaklardır.

Plures Air, deneyimli kadrosu ve profesyonel sağlık ekibileri ile yüksek hızda konforlu ve güvenli uçuş hizmeti sunması sayesinde söz konusu durumlarda tercih edilebilecek en donanımlı hava yolu şirketidir. Kısacası söz konusu sağlıksa, Plures Air tüm gücüyle destekçiniz olmaya hazırdır.

7 gün 24 saat hizmet veren Plures'in İzmir Ambulans Uçak Kiralama hizmetinden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için iletişim kanallarımızdan bize ulaşmanız yeterlidir. Acil durumlarda ise destek hattımız, taleplerinizin daha hızlı bir şekilde karşılanması açısından 7/24 sizlerin hizmetindedir.