Skip to Content

Plures Air'in uzman ekibi, kargo uçak kiralama hizmeti ile büyük kargoların, tehlikeli maddelerin, değeri yüksek gönderilerin ya da önemi yüksek acil belgelerin taşınmasında her an yanınızdadır. Kargolarınızın taşınmaya hazırlanması, niteliklerine uygun ayrılması, gümrük gereklilikleri, uygun yük uçağının seçimi, en etkin uçuş planı ve maliyetleri minimize etme konularında da alanında söz sahibi uzmanlarla çalışan Plures Air, tüm gönderilerinizin güvenli ve zamanında teslimini size garanti eder.

Kargo Uçak Kiralama Hizmetlerinin Avantajları

Mükemmel lojistik hizmetini, deneyimli ekibi ile başarısı kanıtlanmış etkin çözümler sunarak ve yüksek teknolojiyle harmanlayarak müşterilerine sunan firmamız, kargo uçak kiralama hizmetinde size zamandan tasarruf, optimum maliyet ve en önemlisi havayolu taşımacılığı avantajından faydalanma olanağı sağlar. Şirketimiz, kargo uçak kiralama hizmeti ile; etkin bütçe yönetiminize, acil ihtiyaç durumlarında gelişmiş hızlı çözüm önerileriyle krizin yönetilmesine, kargonuzun ulaşımının sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleşmesinde etkin kontrol sağlamaya ve zamanın iyi ve doğru yönetilmesine katkı sağlayarak sizin çözüm ortağınız olmayı kendine hedef edinmiştir.

Kargo uçak kiralama hizmetleri ile gönderilerinizin ulaşımında en doğru uçağın tedarik edilmesi ve evrak trafiği sizin için zaman alıcı ve karmaşık bir süreç olabilir. Plures Air'ın uzmanlığı ile bu karmaşadan kolayca kurtulabilir, piyasa koşullarına en uygun çözümle kargonuzun sorunsuz iletilmesinin memnuniyetini yaşayabilirsiniz.

Plures Air, müşterilerine sadece en uygun kargo uçak kiralama hizmetini minimal maliyetle sunmakla ve kargonun güvenle taşınmasını sağlamakla kalmaz, uçuş öncesi ve sonrası destek hizmetleriyle de çözüm ortaklığını sürdürür.