Skip to Content

Plures Air'ın havacılık sektöründe edindiği deneyimi aktif şekilde kullandığı ambulans uçak kiralama hizmetleri ihtiyaçlarınız ve beklentileriniz doğrultusunda 7/24 hizmet vermektedir. Plures Air ambulans uçak kiralama hizmetlerinde de sizi dinleyerek ihtiyaçlarınıza uygun hizmet sunmaktadır. Fiyatlandırma da ihtiyaç, talep ve beklentileriniz doğrultusunda belirlenir.

Ambulans uçak kiralama hizmetleri; sunulan sağlık hizmeti, kullanılan ekipman, mesafe ve aldığınız diğer özel hizmetleri doğrultusunda fiyatlandırılmaktadır. Online destek servisindeki arkadaşlarımızın doğru alternatifleri ve fiyatlandırmayı sizlere sunabilmeleri için iletişim kannallarımızdan şirketimize ulaşmanız ve beklentilerinizi tam olarak bize bildirmeniz bizim için çok önemli.

jet ambulans uçak

Online destek servisini kullanarak ambulans uçak kiralama hakkında aklınıza takılan her türlü ayrıntıyı bizimle paylaşabilir, özel fiyatlandırmalarımız hakkında bilgi sahibi olabilir yada ihtiyacınıza özel sunulacak hizmet alternatifleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Acil durumlarda mobil destek hattımızdan 7/24 şirketimize ulaşabilirsiniz. Mesai saatleri dışında bilgi almak için lütfen mobil destek hattıyla bizimle iletişime geçin.