Skip to Content

Özel Hava Ambulansı

PLURES AIR

Özel hava ambulansı, hasta ve ya yaralıya bulunduğu yerde acil tıbbi müdahalenin mümkün olmadığı ya da kara yolu ile taşımanın riske neden olduğu durumlarda, devreye sokulan en hızlı ve güvenli nakil aracıdır. Hem yurt içinde hem de yurt dışında, hasta nakil transferi yapan firmamız, hasta / yaralıyı, bulunduğu yere en yakın havaalanından alıp, tedavinin yapılacağı yere en yakın havaalanına ulaştırır. Sağlık hizmetleri için jet hava ambulansları kullanan şirketimiz, hız, güvenlik ve rahatlıkta ulaşım sağlar.

Havacılık sektöründe 15 yılı aşkın süredir elde ettiği deneyimleri, sağlık hizmetlerine de aktaran firmamız, sadık müşterilerimizin değişmeyen adresi haline gelmeyi başarmıştır.

özel hava ambulansı

Hangi Durumlarda Özel Hava Ambulansı Kiralama Hizmetine İhtiyaç Duyulur?

Günümüzde, özel hava ambulansı taşımacılığından yararlanmak için çok ciddi yaralanma ve ya kaza geçirmiş olmak gerekmiyor. Özel Hava Ambulansı ile nakil; doktor gözetiminde korunaklı bir şekilde taşınması gereken hastalar ve uzun kara yolu transferi ile taşınmak istemeyen hastaların da sıklıkla tercih ettiği bir seçenek haline gelmiştir. Bununla birlikte;

  • Tedavisi acil olarak başka bir şehirde sürdürülmesi gereken hastalar,
  • Zaman kaybının risk oluşturduğu her türlü yaralanma ve kazalarda,
  • Tedavisi için bulunduğu yerde yeterli tıbbi imkanın bulunmadığı hastalar,
  • Gözetim altında taşınması gereken, ciddi anlamda kronik hastalar,
  • Travma sonrası kara yolu ile taşımanın risk taşıdığı hastalar, gibi durumlarda vakit kaybetmeden özel hava ambulansı kiralanmadır.
jet-hava-ambulansı
Hastaya Ulaşım ve Nakil Nasıl Gerçekleştirilir?

7 gün 24 saat göreve hazır bekleyen özel hava ambulanslar için hizmet alarmı oluşur oluşmaz koordinasyon merkezimiz harekete geçer. Teknik ekip hareket öncesi son kontrollerini yaparken, uçuş ekibi ve tıbbi personel göreve çağrılır. Uçuş izinleri tamamlanan uçak vakit kaybetmeden havalandırılır. Hastanın lokasyonuna en yakın havaalanına iniş yapılır. Kara yolu ile havaalanına getirilen hasta ya da yaralı özel hava ambulansına yerleştirilir.

Uçuş boyunca doktor/sağlık personelinin gözetiminde olan hasta ya da yaralı için gereken bakım yapılır. Asıl tedavinin yapılacağı kurumda hastanın müdahale / tedavi geçmişinin anlaşılması için uçuş sırasında gerçekleştirilen tüm uygulamalar raporlanır.

Tedavinin yapılacağı hastaneye en yakın havalimanına iniş yapan uçaktan hasta tahliye edilir. Limanda hazır bekletilen kara ambulansı ile hastaneye sevk gerçekleştirilir.

Özel Hava Ambulansı Hangi İllerde Hizmet Verir?

Türkiye genelinde tüm havalimanlarında hizmet verebilen Plures Air'in özel hava ambulansı kiralama hizmeti sizi en güvenli ve konforlu koşullarda taşımak için hizmet verebilmektedir.

özel hava ambulansı fiyatları

Özel Hava Ambulansı Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Özel Hava Ambulansı Fiyatları, kiraladığınız uçağın tipine, gideceği mesafeye ve talep ettiğiniz özel hizmetlere göre değişkenlik göstermektedir. Plures Air sunduğu özel hizmetle birebir ve kişisel hizmet anlayışını benimsemiş bir firmadır. Bu sebeple sunduğu diğer hizmetler gibi Özel Hava Ambulansı Fiyatları da uzmanlar yardımıyla müşterilerinin lehine olacak şekilde hesaplanmaktadır.

Özel Hava Ambulansı Fiyatları

Plures Air için sunduğu hizmetlerde en önemli olan husus müşterilerinin yüzünde gördüğü memnuniyettir. Özel Hava Ambulansı hizmetlerinde de en önemli olan ihtiyaç duyulan sağlık hizmetinde Plures Air'ın üstüne düşeni hakkını vererek yapabilmesidir.

Plures Air Özel Hava Ambulansı fiyatlarını belirlerken pek çok etmenden faydalanır. Bize yardımcı olmak adına bütçeniz hakkında gerekli bilgilendirmeleri yapmanız size daha uygun alternatifleri belirlememizi sağlayacaktır.

Özel Hava Ambulansı Fiyatı

Özel Hava Ambulansı fiyatları, kalkış ve varış yapılacak havalimanına, uçuş süresine, uçak tipine, sağlık ekibi ve kullanılacak medikal ekipmana göre değişiklik gösterse de en çok kullanılan rotalara ait Özel Hava Ambulansı Fiyatları aşağıdaki gibidir.

- Tek yön ifadesi ile tek gidiş, çift yön ifadesi ile gidiş-dönüş uçuş tipi tanımlanmaktadır.

  • Uçuş süresi; uçağın İstanbul/Atatürk Havalimanı'ndan kalkması, varış meydanına ulaşması ve tekrar İstanbul/Atatürk Havalimanına dönmesi arasında geçen zamanı kapsamaktadır.
  • 1 saatlik uçuş süresi için Özel Hava Ambulansı Fiyatı 2.500 € + KDV'dir. Yurt dışı uçuşlarda KDV uygulanmaz.
  • Uçuş süresi fiyatları operasyon ve uçağın özelliklerine göre farklılıklar gösterebilir. Ücretsiz detaylı bilgi için şirketimiz ile iletişime geçiniz.

Özel Hava Ambulansıhakkında bilgi almak için mobil destek hattımızdan 7/24 bize ulaşabilirsiniz.