Skip to Content

Özel Yolcu Uçağı

PLURES AIR

Özel yolcu uçak kiralama hizmeti günümüzün en önemli problemlerinden biri haline gelen uzun mesafeleri kısa zamanda alabilme ihtiyacını karşılayabilen bir seviyeye gelmiştir.

Özel yolcu uçak kiralama hizmeti kalabalık gruplar için oldukça iyi bir seçenektir. Kalabalık gruplardan nelerin kast edildiğini daha iyi açıklamak için şu örnekleri vermek mümkündür; Futbol takımları, müzisyenlerden oluşan gruplar, kişilere özel olarak düzenlenen gezi grupları, takımlarını desteklemek üzere başka ülkelere seyahat eden taraftarlar, kalabalık gruplar halinde iş seyahati yapacaklar ve çeşitli organizasyonlara katılacak kişiler.

Zaman Kazandıran Hizmet

Özel yolcu uçak kiralama hizmeti ile diğer ulaşım araçları kıyaslandığı zaman ciddi oranda zaman kazançlarının söz konusu olduğu görülmektedir. Üstelik aynı gruplar tarifeli uçak seferleri ile seyahat etmeyi tercih ederlerse birçok açıdan stres ve aksaklığa neden olan problemler ile karşılaşmak durumunda kalırlar. Örneğin uçak kiralamak yerine farklı farklı tarifeleri olan uçaklarla bir noktada buluşmayı amaçlayan taraftar grupları birden fazla sorun yaşayabilirler. Gruptaki herkesin aynı zamanda aynı yerde buluşması kişisel nedenlerden dolayı ya da uçak seferlerindeki gecikmelerden dolayı çok zor koşullara bağlanmış olur.

Yolcu Uçak Kiralama Hizmetleri

Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı ve kişisel güvenliğinizin ön planda olduğu bir hizmet anlayışı için Plures Air tercihiniz size bir telefon kadar uzaktır. Firmamızın destek hattını arayarak ya da internet sitesinden ziyaret ederek gerekli tüm bilgilere ulaşabilmeniz mümkündür. Seyahat öncesi ve seyahat sırasında da rahatlık ve konforun en üst seviyesi ile tanışmanız mümkün olacaktır. Tek yapmanız gereken belirlemiş olduğunuz zamanda havaalanına ulaşmak ve gerisini tamamen rahatınızı ve memnuniyetinizi sağlamayı amaçlayan firmamızın uzman personellerine bırakmak olacaktır. Tarifeli uçuşlarda yaşanan stres ve yoğunluğu bu sayede yaşamak durumunda kalınmayacağına emin olabilirsiniz. Kişisel hale getirilmiş hizmet anlayışı nedeniyle kendinizi kalabalık grup olarak seyahat eden kişilerden herhangi biri gibi değil de çok özel biriymiş gibi hissedeceksiniz. Seyahati gerçekleştirecek olan grubun çok küçük olması ya da oldukça fazla olması firmamızın sunacağı hizmet kalitesini değiştirmez. Bu durum sadece tercihinize uygun olan uçağın seçimini etkiler.

Özel yolcu uçak kiralama hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi, fiyat ve destek almak için iletişime geçiniz.