Skip to Content

Turboprop (Pervaneli) hava ambulansı kiralama uçakları, jet motorlu hava ambulanslarına göre kapasitesi daha geniştir. Medikal teçhizatın nakliyesi ya da sağlık personelinin nakliyesi de yine turboprop (pervaneli) hava ambulansları ile çok daha kolaydır. Çünkü daha fazla kişi ve yük alma kapasitesi vardır. Jet motorları, turboproplardan sonra geliştirildiği için turboprop motorların eski teknoloji olup jetlere göre daha düşük olduğu gibi bir düşünce vardır. Yalnız iki teknoloji birbirinden çok farklı olduğu gibi, kullanım alanları da oldukça farklıdır. Bölgesel olan her uçuşta kısa pistlere rahatlıkla iniş yapabildiği için her zaman turboprop (pervaneli) hava ambulansları avantajlıdır. Dünya genelinde posta servisi olarak bölgesel tüm uçuşlarda turboprop uçaklar tercih edilmektedir.

Turboprop (Pervaneli) Uçak Kiralama Hizmeti

Turboprop (pervaneli) ambulans uçak kiralama hizmetleri sağladığı kolaylıklardan dolayı oldukça yaygınlaşmış durumdadır. Hava ambulansı kiralama hizmetlerinde en önemli unsurlardan biri hiç şüphesiz ambulans olarak seçilen uçağın uygun koşulda olması ve düzgün konfigüre edilmesidir. Kullanılan tüm teçhizatın her tür hastaya uyum sağlaması büyük önem taşır.

7 Gün 24 Saat Hizmetinizdeyiz

Hava ambulansı kiralama hizmetleri için Plures Air olarak bizleri, planlı olarak arayabileceğiniz gibi son dakikada dahi arayabilir ve yardım alabilirsiniz. Sağlık ekibi, uçuş ekibi, yer hizmetleri birimleri anında organize ve koordine olarak en uygun uçuşu en kısa sürede hazırlarlar.

İster jet hava ambulansı kiralama olsun ister turboprop (pervaneli) hava ambulansı kiralama, son dönem teknolojik uçaklar ve profesyonel sağlık / uçuş ekibimiz ile Plures Air olarak siz değerli müşterilerimizin 7 gün 24 saat hizmetindeyiz.