7 24 Hizmet

7 24 Hizmet

Hava ambulansı hizmeti, zamanla yarışılan durumlarda hastanın kontrollü ve en sağlıklı şekilde tedavinin yapılacağı en uygun ve en yakın sağlık kurumuna sevk edilmesi esnasında mucize geri dönüşlere imza atmış son derece önemli bir sağlık hizmetidir. Bunun farkında olan Plures Air uzman uçuş personeli ve deneyimli medikal ekibiyle 7/24 hava ambulansı hizmeti sunmaktadır.

Neden Hava Ambulansı Hizmeti?

Hava ambulansları genel olarak son teknoloji özel jetlerden oluşturulmaktadır ve kara ambulanslarından çok daha gelişmiş teknolojik donanımlara sahiptir. Sağlığın ve insan hayatının değerini bilen Plures Air sağlık alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek hastaların kurtulma olasılıklarını büyük oranda arttıran yeni teknoloji cihazlarla hava ambulanslarını sürekli olarak güncellemektedir.

Hava ambulansları hastalara sarsıntısız ve gerilimsiz bir ulaşım sunmaktadır. Hızlı ulaşımın yanı sıra hastanın kurtulması ve tedavinin başarılı bir şekilde tamamlanıp hastanın normal yaşantısına geri dönmesindeki en büyük paylardan biri de budur.

Hava ambulansı 7/24 sunulan bir hizmet olmasının yanı sıra acil durumlarda gerekli izinlerin alınması da dahil olmak üzere çok kısa bir zamanda uçuşa hazır hale gelmektedir. Türkiye ya da dünyanın herhangi bir yerinden ülkeler hatta kıtalararası transferi kısa bir zaman içerisinde gerçekleştirmesi diğer bir artıdır.

7-24-ambulans-uçak-hizmeti

Hangi Durumlarda 7/24 Ambulans Hizmetinden Faydalanabilirim?

Hava ambulans hizmeti acil ya da planlı hasta transfer işlemlerinden nakledilecek organın taşınması gibi pek çok sağlık transferinde kullanılmaktadır. Plures Air; acil hasta transfer işlemleri, nakledilecek organın taşınması, afet bölgelerine tıbbi ekipman ve sağlık ekiplerinin transferleri işlemlerinde 7/24 hava ambulans hizmetiyle birçok mucize kurtuluşa şahitlik etmenin mutluluğunu yaşıyor.

7/24 Hava Ambulansı Hizmetinden Nasıl Faydalanabilirim?

Talep ettiğiniz hizmetin planlı ya da acil olması hiç önemli değil. Sitemizdeki talep formunu doldurmanız, online destek servisimizle irtibata geçmeniz yada bizi telefonla aramanız yeterli. Acil bir durum söz konusuysa telefonla iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.

İletişim Formu