Jet Ambulans

Jet Ambulans

Jet ambulans uçak kiralama hizmeti, hava yolu taşımacılığında hızlı ve güvenli bir hizmettir. Plures, havacılığın bu alanında hava ambulansı kiralama hizmetleri ile fark yaratmaktadır. İstanbul merkezli olarak hizmet veren Plures, müşterileri için her kolaylığı ve konforu düşünmektedir. Kurumsal alt yapısı, teknik alt yapısı, yetkin personeli ve sağlık kuruluşları ile jet ambulans uçak kiralama hizmetleri denince akla gelen ilk firma olarak faaliyet göstermektedir.

Plures, jet ambulans uçak kiralama hizmetlerinde rotasını her zaman daha sağlıklı uçuşlara doğru çevirmektedir. Hem tıbbi ekipmanları ile hem de tıbbi personeli ile özel jetler ile hastalara büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Dünyanın her noktasına kısa bir süre içerisinde jet ambulanslar ile konforlu bir şekilde ulaşmak mümkündür.

jet-hava-ambulansı

Jet Ambulans Uçak Kiralama Hizmetinin Ayrıcalıkları Nelerdir?

1. Güvenli ve hızlı ulaşım

2. Konfor

3. 7/24 hizmet

4. Tıbbi personel

5. Tıbbi ekipman (Yoğun Bakım Ünitesi Dahil)

jet-ambulans-uçak

Plures, jet ambulans uçak kiralama hizmeti haricinde birçok farklı havacılık hizmetini de müşterilerine sunmaktadır. Hava ambulansları özellikle acil durumlarda olağanüstü performansları ile rakipsiz bir çizgide ilerlemektedir.

'' Önce insan '' mottosu ile hareket eden şirketimiz, jet hava ambulans uçaklar ile sizin için ve hastanız için ayrıcalıklı ulaşımlar sağlamaktadır. Jet ambulans uçak kiralama hizmetimizden dilediğiniz zaman dilediğiniz şehirden faydalanabilirsiniz. Eğer bulunduğunuz şehirde havaalanı olmaması durumunda en yakın havalimanından tahliye hizmeti verilebilmektedir.

Uçak içi ekipman düzeni, tıbbi personel sayısı ve hastanın durumuna göre ve yolculuk süresine göre uçak seçimi değişiklik göstermektedir. Her şey bu uçaklar içerisinde mevcuttur. Acil durumlar için yoğun bakım ünitesi ve doğum riski için kuvöz bulunmaktadır. Her durum düşünülerek uçağın içerisi özel dizayn edilmiştir. Bu ayrıcalıklı hizmetten yararlanan her hastanın sağlıklı bir şekilde transferi gerçekleştirilmektedir.

jet-ambulans-şirketleri

7 Gün 24 Saat Jet Hizmet

Jet ambulans uçak kiralama işlemi karayolu taşımacılığından farklı olarak birçok artıya sahiptir. Karayolu taşımacılığına göre son derece avantajlıdır. En büyük avantajı ise özel ve acil durumlarda sağladığı zaman tasarrufudur. Jet ambulanslar, güvenli ve hızlı hasta transferi ile sağlık için büyük işler yapmaktadır. Hava ambulansında trafik sorunu yoktur. Dünyanın her noktasına kısa bir süre içerisinde hastalar transfer edilmektedir. Her jet ambulans donanımlı bir hastane gibi hizmet vermektedir. Hem uçak içerisindeki tıbbi ekipmanlar ile hem de tıbbi personel ile sağlık sektörü için benzersiz bir hizmettir. Plures jet ambulans uçak kiralama hizmeti ile siz de hastalarınız için kendiniz için en iyi en kaliteli en hızlı en güvenli ve en donanımlı yolculuğu seçebilirsiniz. Plures hava sağlık ekibi 7/24 hizmet vermektedir.

İletişim Formu