Hakkımızda

Hakkımızda

Kaliteyi ve hizmette dürüstlüğü öncü edinen Plures Air firmamızla çalışmak sizlere, diğerlerinden farkını hemen ayırt edebileceğiniz konfor ve mükemmeliyeti sunar.

Plures Air olarak havacılık sektöründe sahip olduğumuz üstün deneyimlerle siz değerli müşterilerimiz için uçak kiralama hizmeti sağlıyoruz. Uçak kiralama alanında; ambulans uçak, özel jet uçak, yolcu uçak ve kargo uçak hizmetlerini vermekteyiz.

Plures Air Özel Uçak Kiralama Hizmetleri

Ülkemize öncülük eden sağlık müesseselerine ambulans uçak kiralama hizmetini tam teçhizatlı bir ekipmanla hızlı, kaliteli, tecrübeli ekibimizle üstün bir hizmet olarak sağlıyoruz. Ambulans uçak kiralama hizmeti ile yurtiçi ya da yurtdışı hasta ve organ nakli tahliyelerinde 7/24 hizmet verebilmekteyiz.

7, 8, 9, 11, 14 kişilik yolcu kapasiteli ve menziline göre değişen aralıklarda özel jet uçakları ile ve 68/70, 100, 150, 200, 289, 192, 189, 168 kişilik yolcu kapasiteli ve menziline göre değişen aralıklarda grup yolcu uçakları ile tüm organizasyonlarda aktif çözümler üretiyoruz. 5 Ton, 6.5 ton, 10 ton, 18 ton, 45 ton, 120 ton kapasitelerinde ve menzilene göre değişen aralıklarda parsiyel kargo, hava kurye, özel kargo, kombine taşımacılık bölümlerinde uçak kargo ve kargo uçak kiralama hizmeti veriyoruz.

Bunların yanı sıra uçak biletine ihtiyacınız olduğu ve size uygun uçak bileti bulamadığınız zamanlarda uçak bileti hizmeti veriyoruz. Plures Air olarak uçak ve yolculuk ihtiyaçlarınızı karşılamak için 7/24 yanındayız. Satış öncesi ve satış sonrasında da hizmetimizin arkasında durarak tüm sorularınızı cevaplıyor ve ihtiyaçlarınızı gideriyoruz.

Özel jet ve ambulans uçak kiralama hizmetlerinde 7/24 hizmet vermekteyiz. Diğer uçak kiralama türleri ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için mesai saatleri içinde şirketimize ulaşabilirsiniz.

Benzer firmalarla rekabet içinde olmak yerine müşteri odaklı çalışarak uygun fiyatlarda kaliteyi sizlere ulaştırırken sektörde kalıcılığımızı ve hizmette tek konumumuzu sürdürmekteyiz.

İletişim Formu