Fiyatlar

Fiyatlar

Ambulans uçak kiralama fiyatları, kiraladığınız uçağın tipine, gideceği mesafeye ve talep ettiğiniz özel hizmetlere göre değişkenlik göstermektedir. Plures Air sunduğu özel hizmetle birebir ve kişisel hizmet anlayışını benimsemiş bir firmadır. Bu sebeple sunduğu diğer hizmetler gibi ambulans uçak kiralama hizmetlerinin fiyatları da uzmanlar yardımıyla müşterilerinin lehine olacak şekilde hesaplanmaktadır.

Fiyatları Uygun Yüksek Kalite Hizmet

Plures Air için sunduğu hizmetlerde en önemli olan husus müşterilerinin yüzünde gördüğü memnuniyettir. Ambulans uçak kiralama hizmetlerinde de en önemli olan ihtiyaç duyulan sağlık hizmetinde Plures Air'ın üstüne düşeni hakkını vererek yapabilmesidir.

Plures Air uçak kiralama fiyatlarını belirlerken pek çok etmenden faydalanır. Bize yardımcı olmak adına bütçeniz hakkında gerekli bilgilendirmeleri yapmanız size daha uygun alternatifleri belirlememizi sağlayacaktır.

özel-ambulans-uçağı-kiralama-fiyatları

Jet Ambulans Uçak Fiyatı

- Tek yön ifadesi ile tek gidiş, çift yön ifadesi ile gidiş-dönüş uçuş tipi tanımlanmaktadır.

- Uçuş süresi, uçağın Istanbul/Atatürk Havalimanı'ndan kalkması, varış meydanına ulaşması ve tekrar,

- İstanbul/Atatürk Havalimanına dönmesi arasında geçen zamanı kapsamaktadır.

- 1 saatlik uçuş ücreti 2.500 € +KDV'dir. Yurt dışı uçuşlarda KDV uygulanmaz.

- Uçuş süresi fiyatlandırması operasyon ve uçağın özelliklerine göre farklılıklar gösterebilir. Ücretsiz detaylı bilgi için şirketimiz ile iletişime geçiniz.

Pervaneli Ambulans Uçak Fiyatı

- Tek yön ifadesi ile tek gidiş, çift yön ifadesi ile gidiş-dönüş uçuş tipi tanımlanmaktadır.

- Uçuş süresi, uçağın Ankara, İzmir, İstanbul ya da yurtdışında bulunduğu hava meydanı'ndan kalkması, varış meydanına ulaşması ve tekrar,

- bulunduğu hava meydanı'na dönmesi arasında geçen zamanı kapsamaktadır.

- 1 saatlik uçuş ücreti Euro bazında ve + KDV şeklinde belirlenir. Yurt dışı uçuşlarda KDV uygulanmaz.

- Pervaneli / Turboprop ambulans uçak kiralama talepleriniz için şirketimizden ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

hava-ambulansı-fiyatı
Geleceğin Hava Ambulansı Hizmeti

Pek çok sigorta şirketi artık ambulans uçak kiralama hizmetlerinin bir kısmını ya da tamamını karşılayacak şekilde sağlık poliçelerini oluşturmaktadır. Bunun temel sebebi uçak ambulansların gösterdiği mucize kurtuluşlar kadar geleceğin ambulans hizmetlerinin uçak ambulanslar ekseninde şekilleneceğine duyulan yüksek inançtır. Sizde sigorta şirketinizle bağlantıya geçerek sağlık sigortanızın ambulans uçak kiralama hizmetlerini karşılayıp karşılamadığını öğrenebilirsiniz.

Özel Hastaneler, Sigorta Şirketleri, Kurumlar ve Dernekler için Özel Çözümler

Hava ambulansları bireysel ihtiyaçlar için olduğu kadar sağlık kurumları, yardım dernekleri, kurumlar, sigorta şirketleri ve hatta özel şirketlerin ihtiyaçları için de özel çözümler sunmaktadır. Siz de kurumunuzun ihtiyaçları için özel uçak kiralama hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız Plures Air'la iletişime geçerek size özel fiyat bilgilerine ve hizmet planlarına ulaşabilirsiniz.

Plures Air uçak kiralama hizmetlerinin fiyatlarının kurumunuza kazandırdığı hız, güvelik, kolaylık ve prestijin yanında çok küçük bir oran olduğunu göreceksiniz. Hava ambulanslarıyla müşteri ve çalışanlarınıza yüksek kalitede sağlık taşımacılığı hizmeti sunmanın ayrıcalığına erişmek için bize hemen ulaşmanız yeterli.

Paranızın karşılığında çok daha kaliteli bir hizmet almak için güvenle tercih edeceğiniz Plures Air, ambulans uçak kiralama fiyatları hakkında bilgi almak için online talep formunu eksiksiz bir şekilde doldurabilir ya da telefonla bize ulaşabilirsiniz.

İletişim Formu