Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

İstanbul merkezli Plures Air, 10 yılı aşkın tecrübesiyle, jet ambulans uçak, özel jet, yolcu ve kargo uçakları kiralama ve seyahat organizasyonu hizmetlerinin yanı sıra hava kargo taşımacılığı, uçak bileti satışı, yapmakta ve vize başvurularını takip etmektedir.

Jet Ambulans Uçak Kiralama Hizmeti

Jet motorlu uçakların ambulans olarak kullanılmasının en önemli nedeni, pervane gücüne dayalı uçan uçaklardan daha yüksek hızda olmalarıdır. Bu hız, hastanın yaşama tutunduğu dakikalarda önem arz etmektedir. Doğal afetlerin yaşandığı bölgelerde ya da hastanın naklinin aciliyeti söz konusu olduğunda jet ambulans uçaklar konforlu ve tıbbi donanımı sayesinde hayat kurtarmaktadır.

Özel Jet Uçak Kiralama Hizmeti

Hızlı, konforlu ve güvenli olması sebebiyle birçok kişi ve kurum tarafından tercih edilen özel jet uçaklar, Plures Air bünyesinde ihtiyaca yönelik olarak hazırlanmakta, müşteriler için eksiksiz hizmet sunmaktadır. Birçok havayolu şirketinde yaşanması muhtemel zaman kaybı Plures Air'de söz konusu değildir. Uçaklar tam zamanında istenilen yerde hazır bulundurulmaktadır.

Konforlu yolculuklar için özel jet uçak kiralama hizmeti telefonun diğer ucunda sizi bekliyor.

Yolcu Uçağı Kiralama Hizmeti

Daha çok kalabalık grupların tercih ettiği bu hizmet sayesinde vaktinizi boşa harcamaz, sorunsuz ve konforlu bir yolculuk geçirirsiniz. Plures Air'in yolcu uçağı kiralama hizmetinden tur şirketleri, futbol ve taraftar takımları, herhangi bir organizasyonun parçası olan ekipler rahatlıkla faydalanabilir.

Ekstra her talebinizin Plures Air ekibi tarafından titizlikle yerine getirileceğini de unutmayın.

Hava Kargo Taşımacılığı

Kurulduğu ilk günden itibaren Türkiye hava kargo taşımacılığı hizmetleri alanında güvenli, kesintisiz, kaliteli ve hızlı hizmet vermeyi misyon edinen firmamız ile iletişime geçerek, havalimanı bulunan tüm kentler için gönderim talebinizi iletebilirsiniz.

Uluslararası Kargo Uçağı Kiralama Hizmeti

Gönderinizin ne olduğu veya alıcısının nerede olduğu Plures Air için fark etmiyor. Kargo uçağı kiralama hizmeti, kargolarınızı yurt içi veya yurt dışında güvenle ve yüksek hızda alıcısına teslim etmeyi vadediyor. Plures Air ile eşya ya da yüklerinizi güvenle kargo uçağına teslim edebilir ve deforme olmadan alıcısına teslim edildiğinden gönül rahatlığıyla emin olabilirsiniz.

Şirketlere Özel Kurumsal Havacılık Hizmetleri

Şirketlere ya da şahıslara yönelik özel seyahat organizasyonları, iş jeti kiralama, şirketlere özel uçak kiralama, tur programları, ulusal ve uluslararası organizasyonların seyahat yönetimi, Plures Air'in müşterilerine özel yürüttüğü kurumsal hizmetlere örnektir. Şirketinizin ihtiyacı doğrultusunda Plures Air, sorunsuz bir uçuş yaşamanızı garanti altında tutar. Size yönelik çözümlerimiz için lütfen iletişim kurunuz.

Uçak Bileti Satış Hizmeti

Plures Air'i arayarak seyahat planınızın detaylarını paylaşın, bir telefonla uçak biletinizi satın alın. Bu hizmet sayesinde istediğiniz havayolu şirketinden biletinizi seçebilir, belirttiğiniz özelliklere en uygun uçağın belirlenmesinde yardım alabilirsiniz.

Vize Başvurusu ve Başvuru Takip Hizmeti

Plures Air, müşterilerinin vize taleplerini de karşılıyor. Bireysel vize başvurularında yaşanabilecek nice sıkıntı Plures Air güvencesiyle ortadan kalkıyor. Hızlı, kolay ve güvenilir yoldan vize almak ve olumsuz dönüşler yaşamamak için Plures Air'in deneyiminden faydalanın. Vize başvurunuzun ne aşamada olduğunu da sizler adına takip eden Plures Air'in bu hizmetinden yararlanmak için talep formlarını kullanarak hemen iletişime geçin.

İletişim Formu