Acil Hava Tahliye

Acil Hava Tahliye

Plures Air havacılık sektöründe edindiği deneyimleri yeni hizmetler sunabilmek adına hizmet anlayışı içine katan bir firma olmanın yanı sıra acil uçak (hava) tahliye hizmetleri ile zor anlarınıza uygun çözümler üretmektedir.

Savaş, doğal afet ya da saldırı durumunda yolcularını güvenli bir biçimde tahliye edebilmek adına özel jet yada yolcu uçak kiralama hizmetiyle birlikte sunduğu (hava) tahliye hizmetleri, can güvenliği ve konfor ön planda alınarak sağlanmaktadır.

Özel ve acil durumlarda hızlı hareket etmenin yanı sıra güvenli adımlar atabilmenin önemini tam manasıyla bilen Plures Air (hava) tahliye ihtiyaçlarınızda özel personeliyle birlikte gerekli kurumlarla koordine bir şekilde çalışmaktadır. Sunduğu özel planlamayla bu güne kadar sağladığı sorunsuz (hava) tahliye hizmetlerinden gurur duyan Plures Air, her duruma sunduğu özel çözümlerle bu gibi zor durumlar altından kolaylıkla kalkmaktadır.

hava-tahliye-uçak-kiralama

Acil Tahliyede Ayrıntının Önemini Bilen Firmayla Çalışın

Acil tahliye halinde en ufak ayrıntının bile çok büyük kayıpların önüne geçtiğini bilen ve bu durumlar için özel deneyim kazanmış uzmanlarla çalışan Plures Air yolcularının güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırılması için özel planlarla hizmet sunmaktadır. (Hava) tahliye uçaklarında talep ettiğiniz taktirde uzman sağlık personellerine de yer veren Plures Air, yüksek güvenlik önlemleriyle tahliye hizmetini sunmaktadır. Özellikle savaş ve saldırı gibi durumlar söz konusu olduğunda can güvenliği için en küçük tedbiri bile atlamayan Plures Air için yolcularının sağ salim sevdikleriyle buluşmasından daha önemli bir şey yoktur.

Zamanla Yarışılan Anlarda Hızlı Tahliye Çözümleri

(Hava) tahliye uçaklarının kazandırdığı hızla yetinmeyen Plures Air, planlama ve uçak hazırlama işlemlerinde de hızlı çözümlerle hizmet sunar. Bürokratik işlemleri özel personeli eşliğiyle yöneten Plures Air, prosedür ve diğer ayrıntılar için organize ve mümkün olan en hızlı şekilde hareket ederek tahliye işlemlerinin çok daha sağlıklı bir şekilde yapılmasına olanak sağlar.

hava-uçak-tahliye

Jet Ambulans Uçaklarla Sağlık Personeli Tahliyesi

Plures Air'ın 7/24 hizmetlerinden belki de en önemli olanı jet ambulans hizmetleridir. Saat yada mevcut durum ne olursa olsun son teknolojiyle donatılmış özel jet ambulans uçaklarıyla ihtiyaç duyulan bölgelere sağlık personeli ve ekipmanlarını güven içerisinde ulaştıran Plures Air, can kaybının önüne geçmenin yanı sıra sağlık hizmetine ihtiyaç duyan mevcut hastaların tedavi süreçlerini azaltmak adına ciddi adımlar atıyor. Saniyelerin bile önemli olduğu acil sağlık personeli tahliyesi, Plures Air'ın ayrıcalıklı hizmet anlayışıyla birleşerek hayat kurtarıyor.

Acil durumlarda tek bir saniyenin bile ne kadar önemli olduğunun bilincinde olanların tercihi Plures Air acil (hava) tahliye hizmetleri hakkında bilgi almak ve bu hizmetlerden vakit kaybetmeden yararlanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

İletişim Formu