Organ Nakli

Organ Nakli

Organ nakli taşımacılığı, organ bağışının ihtiyacın çok altında olduğu ülkemizde çok daha önemli bir konumdadır. Uygun doku ya da organın bulunmasından sonra organ nakli için mümkün olan en kısa sürede, doğru koşullar altında ve uzman kişiler nezaretinde taşınması kısaca organın hastaya ulaşım aşaması hastanın sağlığına kavuşabilmesi adına en önemli unsurlardan biridir.

Son yıllarda sağlık alanındaki gelişmelerle birlikte yapılan başarılı ameliyatların sayısındaki artışla nakil edilebilen organ ve dokuların artması sağlıklarına kavuşmak için sırada bekleyen pek çok hastaya umut oldu. Dünyadaki çoğu ülke gibi bizim ülkemizin de başlıca problemleri arasında yer alan organ bekleyen hastalara nazaran oldukça az sayıda organ bağışı olması, uygun organ ya da doku bulunduktan sonraki süreci çok daha önemli hale getirmektedir. Her geçen saniye nakledilecek organın işlevlerini ve kullanılabilirliğini yitirmesi, beyin ölümü gerçekleşmiş donörden alınan organın prosedürlere uygun bir biçimde, uzman sağlık ekipleri ve uygun ekipmanlarla mümkün olan en hızlı şekilde alıcıya ulaştırılması gerekir. Organ daha yola çıkmadan alıcının ameliyata alınması organ naklinde geçen her dakikanın ne kadar önemli olduğunun kanıtıdır.

uçak-ile-organ-nakli

Jet Ambulans Uçaklarla Riske Girmeyin

Plures Air; uygun organ bulunmasıyla birlikte gelen taleplerde, gerekli bürokratik adımları sizin yerinize gerçekleştirerek size zaman kazandırır. Koordinasyon merkeziyle ortaklaşa çalışan Plures Air, organın mümkün olan en hızlı ve sorunsuz taşımacılığını yapmak adına kusursuz bir ulaştırma planı çıkartılır. Ulaştırma planı, jet ambulans uçağın rotasından jet ambulans uçağına ve hastaneye organı ulaştıracak kara ambulanslarına kadar her tür ayrıntıyı içermektedir. Sorunsuz bir organ nakli taşımacılığı yapmak adına en küçük ihtimaller dahi uzman ve eğitimli personel tarafından hesaplanır. Organ; organ nakli konusunda uzmanlaşmış uzman sağlık ekibi ve ekibin ilgili yerlerle kesintisiz irtibatı eşliğinde taşınır. Jet ambulans uçak organ nakli taşımacılığı adına ihtiyaç duyulan her tür sağlık ekipmanı ve malzemesiyle donatılmıştır.

jet-uçak-organ-taşıma

Jet ambulans uçaklarıyla organ nakli taşımacılığı, size sadece ihtiyaç duyulan vakti kazandırmaz aynı zamanda olası ters durumlara hazırlıklı bir personel eşliğinde mümkün olan en mükemmel şekilde transferin yapılmasına olanak sağlayarak olası riskleri en aza indirir.

Organ Nakli Taşımacılığında Herkese Özel Çözümler

Plures Air, sağlığın önemini bilen bir firma olmasının yanı sıra her bir hizmet alıcısının farklı ihtiyaçları olabileceğinin bilincinde bir firmadır. Jet ambulans kiralamayla organ nakli taşımacılığı hizmetlerinden bireylerin olduğu kadar hastanelerin, kurumların ve sigorta şirketlerinin de ihtiyaçları arasında yer aldığını bilir ve her bir hizmet alıcısına özel çözümler sunar.

Organ nakli taşımacılığı hakkında daha fazla bilgi almak ve size sunduğumuz özel çözümlerden faydalanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu

İlgili Sayfalar