Acil

Acil

Saniyelerinizin kıymetini bilen Plures, acil ambulans uçak kiralama hizmeti ile sizinle.

Bazen saniyeler sandığınızdan daha uzun olabilir. Zaman geçmez, akrep ve yelkovan adeta takılı kalır. Sizin ya da sevdiklerinizin başına gelen bir kaza, ani bir hastalık ya da beklenmedik herhangi bir travmatik durumda yapacak hiçbir şeyiniz olmadan, elinizden bir şey gelmeden beklemek zorundaysanız sizin için zaman akan bir mefhum olmaktan çok uzaktır. Söz konusu sağlık olunca, saniyeler mücevher değeri kazanır. İşte bu yüzden aklınızda olması gereken bir şirketimiz var; Plures Air.

Plures, acil durumlar için sağladığı ambulans uçak kiralama hizmetiyle, sağlık hizmetlerinin en kritik faktörü olan hızı, hayatın ve hastanın lehinde kullanarak her türlü operasyonu güvenilir şekilde gerçekleştirir.

plures ambulans uçak

Ambulans Uçak Nedir?

Bir hava tahliye uçağı uzun mesafeleri kat edemeyecek kadar kötü durumda olan hastaların taşınması için kullanılan güvenli ve rahat bir araçtır. Ambulans uçaklar, kapsamlı tedavi gören ya da acil hastalar için özel ekipmanlarla donatılmış, 100 mil (161 km) ya da daha uzun mesafelerde bu hastaların taşınması için hızlı ve güvenli araçlardır. Ticari amaçla yapılan uçuşların zorluklarına katlanamayacak kadar hasta ya da zayıf olan hastalar için tasarlanan tıbbi tahliye araçları, bir tıbbi uçuş ekibi ile donatılmış, solunum maskeleri, ilaçlar, EKG ve izleme birimi, CPR ekipmanları, sedye gibi gerekli ve acil durumlarda gerekebilecek donanımlara sahiptir.

Hava Ambulansı Kiralama Tipleri Nelerdir?

Hava ambulansları helikopter ve sabit kanatlı uçaklar olmak üzere 2 ye ayrılır. Kısa mesafeli, travma ile ilişkili acil uçuşlar için zamanın önemli olduğu durumlarda helikopterler kullanılır. Helikopterler genellikle şehir içi ulaşımında, devlet kurumları tarafından acil durum sistemleri tarafından yönetilir. Sabit kanatlılar ise genellikle en acil durumlar için şehirlerarası ve yurt dışı ulaşımda kullanılmaktadır. Acil ve en hızlı şekilde ulaşımı jet ambulans uçak kiralama hizmeti ile sağlanmaktayız.

Hava tahliye kiralama araçları kırsal kesim ya da kasabalardaki hastaların büyük şehir hastanelerine taşınması için de kullanılır. Bu uçaklar büyükşehir hizmetleri ve kırsal bölgeler arasında hayati bir bağ sağlar.

acil uçak

Acil Ambulans Uçak Kiralama Hizmetlerinde Plures Tecrübesi

Dünya standartlarında sunulan hava tahliye hizmetiyle, Plures kısa ve uzun mesafelerde, hastanın nerede ve ne durumda olduğuna bakmaksızın 7 gün 24 saat hizmet verir. Plures acil ambulans uçak kiralama hizmetlerinde, görevli uzman hekim, hemşire ve paramediklerle hastanın sağlık kurumuna ulaşana dek gereken tüm ihtiyaçları karşılayabilecek ve müdahaleleri yapabilecek teknolojik donanıma sahiptir ve bu sayede sağlık hizmetinin en kritik bir diğer faktörü olan güvene dayalı hizmet verir.

Organ nakli ve transferinde de sıklıkla kullanılan jet ambulans uçak kiralama hizmetiyle Plures, organların ihtiyaç sahiplerine en kısa zamanda ulaşabilmesi ve transferde geçen sürenin minimuma inmesi için çalışır.

Hasta ya da organ tahliyeleri için 7/24 firmamızdan destek alabilirsiniz. Fiyat ve bilgi isteklerinizi web sitemizde bulunan formlar aracılığı ile şirketimize ulaştırabilirsiniz. Acil ambulans uçak kiralama taleplerinizde mobil destek hattımız hizmet vermektedir.

İletişim Formu