Özel Hava Tahliye

Özel Hava Tahliye

Özellikle sağlık kuruluşları son yıllarda özel ambulans uçak kiralama hizmetinden sıkça faydalanıyor. Birçok açıdan avantaja sahip olan özel hava tahliye hizmetinin önemli özellikleri arasında hız ve emniyet başı çekiyor.

İstanbul gibi yoğun trafikten müzdarip büyük şehirlerde ya da uzak sağlık kuruluşlarının varış noktasına zamanında erişmek için özel hava ambulansı hizmeti, en uygun ulaşım aracıdır. Hızın yanı sıra özel ambulans uçaklar, donanım açısından da çok gelişmiştir. Kapsamlı donanımı sayesinde, ulaşımın güç olduğu bölgelere vaktinde erişmekle kalmayıp hasta ve yaralılara anında ve yerinde müdahale edilmesini sağlar.

Özel ambulans uçak kiralama hizmetinden faydalanan hasta ve yaralıların emniyeti için tasarlanan bu araçlar üst düzey donanıma sahiptir. Koşullara uygun hava ambulansı seçimi ile tüm ihtiyaçların giderilmesi sağlanır. Gerekli görülen ön müdahale, hastaneye ulaşılmadan havada yapılır. Bu sebepler göz önünde bulundurulduğunda özel ambulans uçak kiralama hizmeti veren Plures'in sağlık alanında önemli bir etkiye sahip olduğu bilinmektedir.

özel-ambulans-uçak-kiralama

Hızlı ve Yerinde Müdahale ile Ambulans Uçaklar Hayat Kurtarıyor!

Uçakta başlayan müdahale acil durumlarda hayat kurtarabilir. Bu nedenle özel ambulans uçak kiralama hizmetinden faydalanan kurumlardaki artış geç müdahaleden kaynaklanan ölümler ya da kalıcı etkilerin azalması ve belki de yok olmasını sağlayacak. Olay yerine ulaşmakta güçlük çeken ambulansların yol açtığı sorunlar, hızlı ve güvenli ilk yardım sağlayan ambulans uçak kiralama hizmeti sayesinde ortadan kaldırılacak.

Özel hava ambulansı, hasta ve yaralıların hastaneye ulaşmasında karayolunda karşılaşılan engelleri ortadan kaldırıyor. Alternatif yöntemlerle kıyaslandığında gelişmiş donanıma sahip olduğundan, hastaneye ulaşana kadar yapılan müdahaleler hayati risk taşıyan hasta ve yaralıların hayatını kurtarıyor. Diğerleri içinse tedavi sürecinin hızlanmasını sağlıyor.

özel-hava-ambulansı-kiralama

24 Saat Hava Ambulansı Hizmeti

Özel uçak kiralama hizmeti sağlayan Plures, ihtiyaç duyulabilecek tüm donanımın bulunmasına önem veriyor. Gelişmiş donanımın yanı sıra araçların ulaşamayacağı hız, karayolu üzerinden ulaşımı ile kaybedilecek zamanı kazanmak için en uygun araçlar da bu uçaklardır. Acil durumlarda ve şehrin yoğun trafiğinden etkilenmeden hasta ve yaralıları hastaneye ulaştırabilen hava yolu araçları sağlık konusunda çığır açıyor. Plures, acil durumlarda ambulans uçak kiralama hizmeti ile hasta ve yaralıların trafik yoğunluğu, coğrafi koşullar ve mesafe fark etmeksizin hastaneye ulaştırıyor. Ambulans uçaklar, alternatiflerine göre oldukça hızlı ve güvenli ulaşım sağlıyor. Bu hizmetten faydalanan kişilere, uçağa alındıktan sonra havada uzman ekip tarafından kapsamlı bir şekilde ilk yardım uygulanıyor. Plures, verdiği hizmet çeşitliliği ve özel ambulans uçak kiralama hizmet kalitesi ile hayat kurtarıyor.

İletişim Formu