İnsani Yardım

İnsani Yardım

İnsani yardım amaçlı uçak kiralama hizmeti, Plures Air'ın başarıyla ve özveriyle yerine getirdiği ve en çok gurur duyduğu hizmetlerin başında gelmektedir. Savaş ve doğal afet bölgeleri başta olmak üzere insani yardıma ihtiyaç duyulan her bölge için özel eğitimli, deneyimli ve özverili personeli tarafından sunulan bu özel hizmet, duruma uygun özel planlama birlikte özel çözümler sunar. Gönderilecek insani yardımın ulaştırılması hakkında tüm bürokratik işlemleri üzerine alan Plures Air aynı zamanda birey, dernek, vakıf ve/veya kurumların üzerinden büyük bir yükü kaldırmaktadır.

İnsani değerleri paranın çok daha üstünde tutan Plures Air, uçak kiralama hizmetlerinin insani yardımların taşınması amacıyla kullanılmasında en büyük kazancının bir çocuğun yüzündeki mutluluk olarak görür. Sunduğu hizmeti ayrıcalık ve farkındalık değerleri üzerine inşa eder. Plures Air''ın bir diğer gururu tarifeli uçakların giremediği tehlikeli bölgelere son derece güvenli uçuşlar sağlamasıdır. Özellikle Ortadoğu ve Afrika'nın çoğu bölgesine ender hizmet veren havacılık şirketi olması müşterilerinin güvenini ne kadar önemsediğinin göstergesidir.

İhtiyaca özel çözüm prensibiyle yola çıkan Plures Air, uçak kiralama hizmetlerinin tamamında olduğu gibi insani amaçla gerçekleştirilen kiralama işlemlerine de sizi dinleyerek, sizin ihtiyacınız olan çözüm alternatifleri arasından seçim yapmanıza yardımcı olarak gerekli planlamayı yapar. Yolculuğun ya da transferin en sağlıklı şekilde gerçekleşebilmesi için her tür ayrıntının gözden geçirildiği bu planlama size zaman, güvenlik, para ve itibar kazandırır.

savaş-ülkelerine-uçak-kiralama

Savaş Bölgeleri için Uçak Kiralama Hizmetleri

Bilindiği üzere savaş bölgeleri gibi tehlikeli bölgelere insani yardım ulaştırmak çok daha zordur. Hem alınması gereken izinler hem de insani yardım amaçlı gönderilerin doğru ellere ulaştığından emin olmak için Plures Air'ın uçak kiralama hizmeti ile belirtilen adrese güven içinde gönderim yapabilirsiniz. Plures, gönderinin özelliklerine göre özel uçak kiralama hizmeti sunmakta, gönderilerinizin uygun bir biçimde doğru ve hızlı bir şekilde teslimatına yardımcı olmaktadır.

Plures Air'ın hizmet anlayışı sadece bir uçak kiralama hizmeti değildir. Gönderilerinizin tam güvenlikle doğru adrese ulaşması için tüm basamakları ile Plures Air özellikle ilgilenmektedir. Kiralayacağınız özel uçaklarla yardım ürünlerinin yanı sıra gönüllülerin taşınması gibi daha hassasiyet gerektiren hizmetlerden de faydalanabilirsiniz. Soğuk zincir hizmeti sunan uçaklarla medikal yardım ürünlerini güven içinde taşıyabilir, özel güvenlik personellerimiz eşliğiyle sağlık personeli ve sağlık ekipmanlarının bölgeye sevkiyatını yapabilirsiniz. Gönüllü insanların güven içinde bölgeye ulaşması konusunda pek çok alternatif sunan Plures Air aldığı özel önlemlerle konforlu ve güvenlikli bir ulaşım sağlar. Aynı zamanda ambulans jet uçak kiralama hizmetleriyle bölgelerdeki yaralıların güvenli sağlık kurumlarına ulaştırılması konusunda da Plures Air güvencesiyle yardım alabilirsiniz.

Plures Air'ın esas ünü Ortadoğu'nun en sıcak zamanlarında bölgeye sağladığı güvenli hizmetle ve kimsenin gitmeye cesaret edemediği karışık Afrika topraklarına sağladığı uçuşlarla birlikte artmıştır. Burada edindiği tecrübelerle birlikte insani yardımların doğru ellere ulaşabilmesi için uçak kiralama hizmetlerinin kalitesini maksimum seviyeye çıkarmıştır.

insani-yardım-amaçlı-uçak-kiralama

Doğal Afet Bölgelerine Uçak Kiralama Hizmetleriyle İnsani Yardımları Daha Hızlı Ulaştırın

Doğal afet yaşandıktan sonra koordineli bir şekilde hareket etmek ve insani yardımı mümkün olan en hızlı şekilde bölgeye ulaştırmak yaşanan can kayıplarının azaltmanın yanı sıra afetzedelerin hayatlarını devam ettirebilme olanağı sağlamanın tek yoludur. Doğal afet bölgelerine ulaşım sanıldığı kadar kolay gerçekleşmemektedir. Ulaşım ve iletişimde yaşanan kopukluklar bölgeye yardım ulaşmasının önüne geçebilmektedir. Bunun bilincinde olan Plures Air, insani yardımın bölgeye en sağlıklı şekilde ulaşabilmesi adına afet koordinasyon merkezleriyle ortaklaşa çalışır ve uzman personeliyle uygun stratejik planları geliştirir.

Uçak kiralama hizmetleriyle ilk etapta bölgedeki afetzedelerin hayatına devam etmelerine olanak sağlayacak gıda, giysi ve günlük kullanım eşyaları taşınırken, kurtarma ekiplerinin kullandıkları ekipmanlarla sevk edilmesi son derece önemlidir. Afet bölgelerine acil sağlık ekiplerinin ve ekipmanlarının ulaştırılmasının yanı sıra hayatın normale dönmesine yardımcı olacak insanların bölgeye sevki uçak kiralama hizmetleriyle çok daha kolay gerçekleşmektedir.

Uçak Kiralama Hizmetleriyle Çocuklar Daha Fazla Beklemesin

İnsani yardım adına her türlü malzemenin ve insanın güvenli bir şekilde taşınması hususunda hizmet sunan Plures Air'la yardımların hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Uçak kiralayarak Türkiye'nin en ücra köşelerindeki okullarda okuma savaşı veren çocuklara en hızlı yardımı ulaştırabilirsiniz. Sunulan özel hizmetlerle birlikte ihtiyaç duyulan her türlü malzemeyi, hatta okul, hastane gibi yapıların inşası için ihtiyaç duyulan malzemeleri hızlı bir şekilde ulaştırabilirsiniz.

Vakıf, yardım dernekleri ve yardımseverlerin en büyük yardımcılarından biri olan Plures Air'la çocukların ihtiyaçlarına hızlı çözümler bularak hayallerini mümkün olan en hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Sağlıklarına kavuşmayı bekleyen çocukları jet hava ambulans kiralama hizmetiyle bir hayat bağışlayabilir, dilekleri için özel uçak kiralama hizmetlerinden faydalanarak hayata tutunmalarına yardımcı olabilirsiniz. Plures Air; insanların sağlıklarına kavuşmalarına yardımcı olmak adına kurulan yardım derneklerine özel çözümlerle 7/24 hava ambulans kiralama hizmetleriyle yeni bir yaşam elde eden insanların yüzlerindeki mutlulukla beslenirken sevdikleriyle beraber geçirdikleri zamana vesile olmanın onurunu da yaşamaktadır.

İnsani yardım amaçlı uçak kiralama hizmeti, bol alternatifli çözümleriyle Plures Air ayrıcalığıyla her zaman sizlerle; yeter ki arayın, isteyin, biz yapalım.

İletişim Formu