Online Destek

Online Destek

Plures Air'ın havacılık sektöründe edindiği deneyimi aktif şekilde kullandığı ambulans uçak kiralama hizmetleri ihtiyaçlarınız ve beklentileriniz doğrultusunda oluşturduğu özel hizmet planıyla 7/24 sizin hizmetinizde. Plures Air ambulans uçak kiralama hizmetlerinde de sizi dinleyerek sadece size özel hizmet sunmaktadır. Fiyatlandırma da ihtiyaç, talep ve beklentileriniz doğrultusunda şekillendirilmektedir.

Ambulans uçak kiralama hizmetleri; sunulan sağlık hizmeti, kullanılan ekipman, mesafe ve aldığınız diğer özel hizmetleri doğrultusunda fiyatlandırılmaktadır. Online destek servisindeki arkadaşlarımızın doğru alternatifleri ve fiyatlandırmayı sizlere sunabilmeleri için online talep formumuzu eksiksiz bir şekilde doldurmanız ve arkadaşlarımız sizinle iletişime geçtiğinde beklentilerinizi tam olarak bize bildirmeniz bizim için çok önemli.

Online destek servisini kullanarak ambulans uçak kiralama hakkında aklınıza takılan her türlü ayrıntıyı bizimle paylaşabilir, özel fiyatlandırmalarımız hakkında bilgi sahibi olabilir yada ihtiyacınıza özel sunulacak hizmet alternatifleriyle tanışabilirsiniz.

Plures Air yüksek kalite hizmeti uygun fiyata sunma amacıyla yola çıkmış bir havacılık firmasıdır. 7/24 sunduğu ambulans kiralama hizmetleriyle de hastanın başka bir sağlık kurumuna transferi, organ nakli taşımacılığı, sağlık personeli ve ekipmanlarının belli bir yere taşınması, acil hava ambulans hizmetleri ve afet gibi durumlarda acil ambulans hizmetlerinin sağlanması gibi özel hizmetler sunmaktadır.

Sunduğumuz hizmetle ilgili fiyatlandırmalarımız özel personellerimiz tarafından size en uygun fiyatı sunma amacı güdülerek hesaplanır.

Plures Air ambulans uçak kiralama hizmetlerinden acil durumlarda yararlanmak için mobil destek hattından 7/24 şirketimize ulaşabilirsiniz. Mesai saatleri dışında bilgi almak için lütfen mobil destek hattıyla bizimle iletişime geçin.

İletişim Formu